مرکز پشتیبانی فنی زبرا Z.T.S


  این مرکز که در سال 1385 به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز تجهیزات بارکد در ایران با سرمایه گذاری مشترک شرکت سپاهان بارکد و دفتر نمایندگی زبرا در خاورمیانه و با هدف ارائه خدمات فنی محصولات زبرا و پشتیبانی مستمر مشتریان گروه شرکت های توسعه فناوری ردیابی بصورت کاملا تخصصی راه اندازی گردید، مسئولیت نصب و آموزش کاربری سیستم ها، خدمات گارانتی محصولات و تعمیرات تخصصی سیستم ها را به عهده گرفته است. 

 نصب و آموزش سیستم ها 
  • کارشناسان این واحد پس از انجام مراحل قرارداد با حضور در محل مشتری ضمن تحویل سیستم های سفارش داده شده، آنها در محل های مورد نظر مشتری نصب و به کاربران معرفی شده از سوی وی آموزش های لازمه را در سطح کاربری و نگهداری صحیح از سیستم ها (بدون محدودیت در تعداد کاربران) ارائه می دهند.
  • پس از انجام نصب و اموزش توسط کارشناسان این واحد، دفترچه بازدیدهای دوره ای و راهنمای کاربری تجهیزات به همراه یک CD آموزشی به زبان فارسی محتوی برنامه های جانبی مورد نیاز مشتری تحویل داده می شود.

 
  خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از فروش
  • پشتیبانی از راه دور: کاربران محصولات سپاهان بارکد می توانند بصورت تلفنی و یا از طریق پست الکترونیکی info@sepahanbarcode.com از راهنمائی های کارشناسان فنی این واحد در جهت حل مشکلات کاربری و یا رفع ایرادات سطحی سیستم ها اقدام نمایند.
  • پشتیبانی حضوری: در مواردی که مشکلات کاربران به صورت تلفنی قابل حل نباشد، کارشناسان فنی این واحد ظرف مدت 24 ساعت در محدوده اصفهان و 48 ساعت خارج محدوده اصفهان(شهرستانها) به محل مشتری اعزام گردیده و ایرادات سیستم را در محل وی رفع خواهند نمود.
  • ارائه دستگاه جایگزین: در صورت انتقال هر یک از محصولات سپاهان بارکد به واحد Z.T.S جهت انجام تعمیرات، حتما یک دستگاه جایگزین به منظور جلوگیری از توقف بهره برداری از سیستم ها در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
  • تعمیر یا تعویض قطعات: کلیه قطعات تجهیزات در دوره گارانتی به استثناء هد لیبل پرینترها که از طرف سازندگان این تجهیزات جزو قطعات مصرفی آنها معرفی شده اند، توسط این واحد بصورت رایگان تعمیر و یا تعویض گردیده، دستگاه ها پس از سرویس و تست نهایی و حصول اطمینان از برطرف شدن ایراد، تحویل مشتری می گردد.
  • بازبینی دوره ای: کارشناسان این واحد متعهد هستند تا با سرکشی های منظم دوره ای جهت انجام سرویس های تعمیر و نگهداری سیستم های مورد استفاده وی، نسبت به تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی سیستم ها در جهت ایجاد امکان بهره برداری بهینه از انها اقدام نمایند.
  • سایر خدمات گارانتی: آموزش کاربران جدید، بررسی و اعلام مشکلات سیستم های جانبی، مشاوره برای انتخاب مواد مصرفی مناسب، طراحی و چاپ برچسب و ..... از دیگر خدمات این واحد در طول مدت گارانتی است که با هماهنگی واحد فروش سپاهان بارکد در اختیار مشتریان قرار می گیرد.